Wordi dokumente ja PDF faile saab lugeda raamatuna. Selleks loo kasutaja leheküljel Issuu. All saad vaadata minu ja mu kursusekaaslase poolt loodud esitlust õpikeskkondade kohta virtuaalse raamatuna.
Neljandas loengus rääkisime suletud ja avatud õpikeskkondadest ning nende keskkondade võrdlemiskriteeriumitest. Kodutööna peame ka ise kahte õpikeskkonda võrdlema.
Tutvusin uute praktikakogukondadega nagu näiteks klassiõpetajate kogukond (vaata siia) ja kunstiõpetajate kogukond (vaata siia).
 
Mis on Issuu? Vaata videot!

Tänases, kolmandas loengus sain teada kuus e-õppematerjali komponenti: tekst, audio, video, graafika, hüperlingid ja interaktiivsed elemendid. Sain täpsemalt teada, kuidas e-õppematerjale vormistada.
Tutvusin põhjalikumalt lehekülgedega Bubble, Issuu.
Praktilises osas koostasin testi programmiga Hot Potatoes. Kindlasti saan seda programmi ka tulevikus kasutada.
Wordle: sonapilv3
 
E-kursused
Seikluskasvatus
Käemängude kasutamine koolieelses eas
Näpumängude kasutamine koolieelses eas

Õpiobjektid
Lihtsustatud viiped
Materjale parandusõppeks
Lugemistekstid ja kõnearenduslikud harjutused algklassidele

Tänasest loengust õppisin palju kasulikku. Sain teada huvitavast leheküljest nimega Doodle, mis on aja planeerimisel abiks ning mida kindlasti tulevikus palju kasutada saan.
Tutvusin erinevate e-kursuste ja õpiprojektidega ning oskan nüüd neid iseseisvalt erinevatel lehekülgedelt otsida. Seejuures on oluline, et mõlemad omaksid CC-litsentsi ja autoriõigusi.
Wordle: sonapilv2
 
Wordle on ilus sõnapilv.
http://www.wordle.net/

Esimeses loengus sain teada, mis on haridustehnoloogiast ning selle arengust. ja olulisusest tänapäeval.
Tutvusin lehekülgedega Tiigrihüpe, Wordle, Weebly. Viimasesse lõin oma e-portfoolio ning tutvusin sealsete võimalustega. Kursuse jooksul täiendan oma siinset lehekülge erinevate kasulike linkide ja materjalidega.
Wordle: sonapilv